agro.neyrinck@seznam.cz 604 210 204

Služby

Výroba komodit

Farma Agro Neyrinck se specializuje výhradně na rostlinnou výrobu. Pěstujeme obilí (pšenice, ječmen) a olejniny (slunečnice, soja) pro krmné účely i potravinářství. Vedlejším produktem je sláma, kterou zčásti zaoráváme zpět do půdy, část vyměňujeme za hnůj s farmou zaměřenou na živočišnou výrobu. Produkujeme také seno. Naše komodity obchodujeme s prověřenými obchodními partnery z ČR nebo dodáváme surovinu přímo zpracovatelům v regionu.

Kontaktujte nás

výroba komodit
Agroslužby

Agroslužby

Strojový park čítá 4 traktory, 2 návěsy a kombajn. Jako službu jsme schopni menším zemědělcům nabídnout podmítání, orbu, kultivaci, válcování, postřikování, setí, sklízení, balíkování, plečkování a nově také tzv. skalpování - seřezávání dozrávajících květů nežádoucích rostlin.

Napište nám

Prodej

Prodáváme komodity pšenici, ječmen, slunečnici a soju podle uzavřených kontraktů na kamiony, nakládáme bez omezení všechny typy kamionů.

Pro maloodběratele pytlujeme po 50 kg (pšenice, ječmen) nebo 25 kg (slunečnice, kukuřice). Jsou možné i menší odběry na základě domluvy.

Jako koníčka vyrábíme v podzimním období také farmářský jablečný cidre z Chlumce nad Cidlinou pod značkou Ten chlumecký cidre. Tento jablečný nápoj vzniká kvašením v dřevěných sudech při konstantní (nízké) teplotě bez použití konzervačních činidel a z jablek jabloní, které nebyly chemicky ošetřovány. Nabízíme také mošt.

Napište nám

Prodej
Pro majitele půdy

Pro majitele půdy

Majitelům půdy i dalším zájemcům poskytujeme zvláštní servis v podobě právní pomoci s otázkami okolo půdy (změny majitelů, přepisy smluv).

Napište nám

Exkurze, stáže a brigády

Zajímavostí naší farmy je spolupráce s francouzskými (je možno i českými) školami. Také přijímáme exkurze skupiny 8 - 60 osob, výklad ve francouzském nebo českém jazyce.

Napište nám

exkurze, stáže, brigády

Naše služby

Sledujte nás na Facebooku

Kontaktujte nás

604 210 204

724 945 280

agro.neyrinck@seznam.cz

Sídlo firmy:

Agro Neyrinck s.r.o.
Achátová 831
503 51 Chlumec nad Cidlinou

Sklad:

Lučice 89
503 51 Chlumec nad Cidlinou

Kontakt